• Wpisów: 303
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 09:06
  • Licznik odwiedzin: 115 154 / 2505 dni
 
elizabeeet
 
1.jpg

Cześć ;). Jaki jest mój sposób na udany pierwszy dzień szkoły ? Wygodny outfit za grosze z lumpexu ;). A konkretnie basickowa sukienka w paski, zwykły czarny szalik i klasyczna jeansowa kurtka(bo dni są coraz chłodniejsze ;/) do całości dodałam pojemną torbę , granatowe trampki , serbrny zegarek i nieco inne rajstopy żeby całość nie była nudno ;p . Sami zdecydujcie czy mi wyszło.
9.jpg

****************************************************************************************************************
Dzisiaj byłam pierwszy dzień w szkole jako maturzystka ;p . Cóż wszyscy straszyli standardowo maturą i egzaminem zawodowym i zaczeli już zadawać nam prace domowe ;p póki co nauczyciele kazli tylko powtarzać materiał z lat poprzednich ;p. Jeśli chodzi o amosfere w klasie no to cóż nie zmieniła się i wsumie to jak dla mnie może tak być ;p . Niestety przez fakt że w mojej szkole jest dużo uczniów lekcje będę mieć czasem bardzo póżno ale cóż byle do 24 kwietnia .
8.jpg

10.jpg

Muszę się wam pochwalić , mój chłopka zdał pierwsza kwalifikacje zawodową ( uczy się na profilu technik logistyk ;) jestem z niego strasznie dumna ;p niestety przez to że jest w 3 klasie będzie miał w tym roku praktyki ( z czego nie jestem zadowolona ;/) tak wiec nie będzie go w szkole przez cały pażdziernik ;/.
5.jpg

6.1.jpg

Końcówka tego tygodnia i początek przyszłego zapowiadają sie dość intensywnie ;p w piątek urodziny mojego skarba ( 18-nastka;p) więc idziemy na impezę do klubu , w niedziele urodziny mojego skarba dla rodziny (na które jestem zaproszona ;p ) no i w poniedziałek idę zrobić mój drugi tatuaż ;). To by było na tyle , kolejny wpis pojawi się niebawem ;)
OUTFIT;
szlik, sukienka-sh
kurtka- hause
torba-new yourker
trampki-nn
rajstopy- marilyn
2.jpg

3.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego